Office casual
0

62 příspěvků k tomuto tématu

Abych šel příkladem, vyfotil jsem se dnes s naším firemním maskotem přesně tak, jak chodím běžně do práce. Samozřejmě, že kdybych se na to speciálně připravoval, vypadalo by to lépe - vyměnil bych boty, přidal sako atd. Ale jako příklad toho, jak mě můžete vidět běžně na ulicích, to podle mě stačí.

IMG_1763.jpg

Košile: Le Premier :-)

Kalhoty: Topman

Pásek: Le Premier

Boty: Boat shoes od Ralph Lauren

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Aby to tu nestálo :), tak jsem se rozhodl přidat dvě fotky. Předem říkám, že jsem na "začátku", takže to určitě nebude dokonalý. Ale budu moc rád, když poradíte či zkritizujete a podobně ;).

Cca měsíc stará fotka, když jsem šel do práce.

Clipboard01.jpg

Včera jsem do města zvolil lehčí verzi kvůli vedru.

IMG_1888-1.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

kalhoty z druhe fotky a boty dobry, bily kalhoty se mi nelibi, tam to zachranuje pasek a opet boty, jinak celkem nuda, ale urcite lepsi nez hodne toho co vidas na ulicich. vykrojeny vecka mi prijdou takovy moc 4% (vim, ze od nekoho kdo nosi ruzovy kalhoty to sedi :)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Kalhoty jsou světle béžový, bílý kalhoty bych na sebe v životě nevzal :)). Ale máte pravdu, že to není nijak extrémně zajímavý. Takže pokud máte tip, čím to oživit, sem s ním :).

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ty kalhoty mi prijdou nejaky zvlastni, jak kdyby jsi tam mel neco vic nez tam ma byt :) a sako mozna moc dlouhej rukav

ale porad tisickrat lepsi nez to co se na ulicich vidi

kurnik, von sem nikdo nic neda, kdyz budu porad rikat svuj nazor :)

taky to obcas nevyhcytam, ale spis proto, ze mam spinavy nebo nevyzehleny vsechny kosile co se hodi ke kalhotam a musim vzit divocejsi kombinaci

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky chlapi. Jo, ty kalhoty jsou asi o trochu větší velikost než by měly být a akorát zabraný v pase. V čem myslíte, že je největší problém - šířka?

S kalhotama mám celkově problém, jak jsem malej, tak je mi všechno velký ve smyslu ne-slim. To abych kupoval skinny fit, ale v tom jsou většinou max.džíny.

Sako je Zara z Barcy, ca.2010.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prospero:

Já jsem taky malej, ale mám spíš problém s horními částmi oblečení, kalhoty jsou celkem v pohodě. Zkus Blažka, mám od nich dvoje slim kalhoty, velikost 46 a z hlediska šířky naprosto vyhovují.

Jinak tvůj "outfit" (proboha, nesnáším to slovo :) se mi líbí. Kdyby takhle u nás vypadala aspoň polovina lidí, byl by tu ráj.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

tak snad se fotka vlozi

tohle je z dneska, takovy neformalnejsi dokonce po ldouhe dobe s riflemi

kosile nejaka z P&C, rifle HB taky z P&C, sako lonska kolekce Gant, je to navy blazer elbow patched, s kasmirem

pasek premier, boty clarks

ja vim nesedi barva pasku s botama, ale ted kdyz stavim barak proste na novej pasek v tehle barve neni

photo_rifle.jpg

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Proč mají být kahloty těsnější? Já nejsem příznivcem přehnaně širokých kalhot, ale přiznám se, že ten trend totálně úzkých a výrazně se zužujících nohavic mi leze krkem. Podle mě má v oblečení postava vypadat souměrně - a když má někdo široká ramena (ještě je to podpořené podšívkou a vycpávkami) a k tomu kalhoty zužující se jak mrkve, nesedí mi to. Podle mě jsou kalhoty zcela OK.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0