Rozměry Ch.Tyrwhitt chinos
0

20 příspěvků k tomuto tématu

Ahoj,

chtěl by tu někoho, vlastnící slim fit kalhoty od Charles Tyrwhitt poprosit, zda by mi mohl pomoci.

Zajímá mě šířka slim fit kalhot v nohavici u lýtka a u stehen, nejlépe šířka pasu 34,36 in.

Byl by tu někdo takový, kdo by změřil tyto míry na svých kalhotech od Ch.T?

Děkuju,Lukáš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem si jednou koupil 34 slim fit a v pase mi byly ok/spíše velké (nicméně přes stehna a zadek moc tasné), classif fit mi přičly v pase těšnější. Ale ono nejspíš záleží na tom, kde přesně v pase člověku kalhoty sedí. Jinak téměř všechny mainstreamové džínové brandy používají tzv. vanity sizing, což znamená, že schválně uvádějí menší velikost, než kolik džíny v pase opravdu mají. Asi aby si člověk připadal hubenější.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den,

slyšel jsem, že Charles Tyrwhitt změnil číslování velikostí chinos kalhot. Vlastním tyto kalhoty ve velikosti 32/30 a sedí výborně

http://www.ctshirts.co.uk/mens-casualwear/mens-casual-trousers/Navy-flat-front-extra-Slim-non--iron-chinos?q=gbpdefault||hy025nav|||||1861,||||||||

Némáte někdo zkušenost, jestli jinak barevné chinos z nové kolekce tohoto typu (extra slim fit non-iron) jsou již měřené podle nového číslování, nebo jsou měřeny stejně jako ty navy, na které odkazuji?

Děkuji

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Dobrý den,

omlouvám se za pozdní reakci, ale právě řeším stejný problém. Dovolte otázku - Vámi naměřené míry nekorespondují s tím, co CT uvádí ve svých velikostních tabulkách. Slim fit velikosti 34" má dle těchto mít v koleni 23, na konci 21. Lýtko bych tedy předpokládal někde kolem 22 cm. Vy jste naměřil 20, tedy o 4 cm méně v obvodu, což jako běžná odchylka je poněkud mnoho. Znamená to tedy, že se na rozměry uvedené v CT tabulkách nelze spolehnout?

Rovněž stehno je dle CT 32,5 cm. Dovedl byste odhadnout, v které výškové úrovni je tato míra míněna? Boky také neodpovídají.

Předem děkuji za odpověď.

Lukáš

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Osobně bych moc už nezkracoval, a když, tak jen opravdu trochu, zas až tak dlouhé nejsou a jinak jak píše Jakub, trochu zúžit.

A pokud dovolíte poznámku ke košili. Nevím jestli máte také CT, ale košile je Vám v pase velmi volná a dělá polštáře, to samé ruky, nevím jaký máte střih, vypadá to na classic, takže se svojí postavou klidně slim fit.  Pokud to máte raději takhle volné, tak v pořádku, berte to jen jako můj pohled když už vidím tu fotku.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Ta košile byla koupená kdysi když jsem byl v pase silnější v H&M, ta látka je dost slabá. V pase by určitě zůžit chtěla, ty rukávy mi přijde jsou spíš blbě ušité, když ohnu ruku, tak výše na předloktí už moc rezerva v šířce není. Vzhledem ke kvalitě látky a zpracování nějaké úpravy neřeším. Z CT mi celkem šel starý extra slim fit, jen měl na mě trochu užší ramena a volnější rukávy. Do nového extra slim fitu bych se ale předpokládám už nevešel, takže teď mám na košile vyzkoušený M&S slim fit a  Olymp level five.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0