Modrý oblek na maturitní ples.
0

5 příspěvků k tomuto tématu

Zdravím, rád bych se optal, zda je vhodnou nebo alespoň přijatelnou volbou na maturitní ples a na následující obyčejné plesy modrý oblek.

Něco málo jsem zde pročetl a někteří z vás zmiňovali, že modrý oblek se na večerní akci nehodí, avšak někteří říkali, že je to v pořádku.

Tak bych tedy jednou pro vždy chtěl vědět, jak to tedy je.

Tuto zimu mě čeká maturitní ples a nerad bych vypadal jako neznalý vůl :)

A ještě, zda jsou v pořádku hnědé boty? Inspirace zde http://www.muzivcesku.cz/wp-content/uploads/2014/06/Korea_Republic_national_football_team_Cheil_Industries_Galaxy_G11_Suit_in_2010_from_acrofan.jpg (jestli správně vidím, mají tmavě modrý oblek :) )

Předem děkuji za jakoukoliv odpověď.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Tmavě modrý oblek je podle všeho na večer vpořádku. Pokud si teprve budeš kupovat, tak je určitě univerzálnější než černý :) Hnědé boty na večer ale ne, měly by být černé, stejně jako ostatní kožené doplňky.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Záleží na odstínu modré - navy ano, světle modrá ale už ne - jinak navy je super volba - nejuniverzálnější barva obleku a pro mě i nejhezčí...Jo a boty fakt lepší černé - hnědé jsou denní a méně formální. Já hnědý boty miluju, ale opravdu v umělém osvětlení nevypadá hnědá moc dobře - i proto boty, pásek a pokud máš kožený řemínek hodinek v černé... A vem si bílý bavlněný kapesník do saka - k modrý to vypadá skvěle a vynikneš !

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Podle mě jsou hnědé boty k navy obleku v pohodě. Nevím, o jaký maturitní ples se jedná, ale to, co vídám u nás, je hrůza-nepadnoucí obleky, špinavé hranaté boty apod.. Proto si myslím, že čisté, pěkné hnědé boty nejsou problém. Spíše naopak:)

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0