Kožešina v pánské módě
0

1 příspěvek k tomuto tématu

Zdravím Vás, pánové! Zajímal by mě Váš názor na toto: Patří podle Vás do pánské módy pravá kožešina? Jak z hlediska módního, tak z hlediska "etického". A nemyslím tím jenom rukavice z králíka či boty s pravým beránkem - to považuji pro gentlemana za samozřejmost! Ale co třeba límec nebo šála z lišky, norka či mývala (když už ne celý kožich), zkrátka ze zvířat zabíjených jen kvůli kožešině? Vím, že proti pravým kožešinám je teď velký tlak různých samozvaných "ochránců zvířat", ale není odmítání tohoto materiálu z ideologických důvodů lehce absurdní? Na našich botách, bundách, aktovkách, páscích či peněženkách často nosíme i jemnou teletinu či jehnětinu, jejichž původní nositelé nepochybně taky měli roztomilá "kukadla":), takže já bych si tedy připadal i trapně, kdybych se najednou jen z nějakého sentimentu bránil kožešině. Zvířata mám rád, ale jejich hospodářské využívání beru zkrátka jako samozřejmost. Jiná věc je hledisko vkusu. Někomu může připadat kožešina na oděvu staromódní, někomu nadčasově elegantní. Máte Vy na sobě něco z kožešiny nebo uvažujete o nějakém kousku do budoucna? Patří kožešina i k mladým lidem? Nebo jste milovníky zvířat a díváte se i na lidi v kožené bundě jako na vrahy:)?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se
0